• Ново
Оригиналниот FTLF8528P2BNV-H2 AJ716A 8G ШВ Б-серија ВО странска валута SFP+ оптички Влакна transceiver
zoom_in

Оригиналниот FTLF8528P2BNV-H2 AJ716A 8G ШВ Б-серија ВО странска валута SFP+ оптички Влакна transceiver

DEN 1835.04

Износот
check Това е достапна


Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? Сите наши производи се обезбеди една година гаранција за квалитет. За повеќе информации или техничко прашање, ве молиме да бидат слободни да контакт See Me услуга.

Број На Модел На:
FTLF8528P2BNV-Х2
Бренд Име:
SMTE
Состојба:
Нов и Оригинален

Слична стока во категоријата..