• Намалена цена
  • Ново
R-САМО за Apple iPhone 7 8 Метал Случај Механички Оклоп Алуминиум Задниот Поклопец Висок Квалитет Силна Телефон Случаи за iPhone 7 8 Плус
zoom_in

R-САМО за Apple iPhone 7 8 Метал Случај Механички Оклоп Алуминиум Задниот Поклопец Висок Квалитет Силна Телефон Случаи за iPhone 7 8 Плус

DEN 706.00 1008.00

Износот
check Това е достапна


R-САМО Официјална Нова Продавница Отворање Добредојдени за да се добие US$2 Off Забава R-САМО Оклоп за Apple i Phone 7/7plus/8/8plus Метал Случај Механички Оклоп Алуминиум Задниот Поклопец Висок Квалитет Силна Телефон Случаи
1) [Бренд] : R-САМО 2) Точка Состојба : 100% R-САМО Оригинални и Нови 3) [Материјал] : Алуминиум Легура+Силикони 4) Точка Боја : Црна/Сребрена(Како што Сликите Покажуваат) 5) Точка Димензии : 15.2*8.3*1.1 cm за i Phone 7&8; 17.0*9.3*1.1 cm за i Phone 7plus&8plus 6) Точка Тежина : 113g за i Phone 7&8; 129g за i Phone 7plus&8plus(Приближно) 7) Точка Карактеристики : Водоотпорен,Shockproof,Dustproof,со новите Оклоп елемент на дизајн, 360 степени Protation и со Калено Стакло 8) Предност и Стил : a.Ажурирајте го вашиот ТЕЛЕФОН безбедно и заштитени во стил со овој кожата случај додаток; б. Тоа има IP54 водоотпорен класа,која го спречува јавните вода од внесување на мобилен телефон во животот.(Топло совети : На водоотпорен е да се спречи сензација вода,не може целосно да се впие во вода); c.Леќа заштита со паметен дизајн,случај повисока од камерата 20mm,па l et направи тоа лесно; d. Отворен дизајн ви овозможува да ужива во функциите на оригиналниот машина.Аглите се зајакне четири цилиндри да ви даде целосна палета на заштита од сите надворешни влијанија. 9) Пакет се Вклучени : 1* Р-САМО Високо-квалитетни Телефон Случај за Apple i Phone 7/8/7plus/8plus Додатоци : a. Резервни специјални завртки; б. Ткаенина за чистење; c. Шрафцигер; d. Висат јаже.

Материјал:
За iPhone 7, За iPhone 8, За iPhone 7Plus, За iPhone 8Plus
Пакет:
со Мало пакување, без Мало пакување
дизајн:
Бизнис,Обична,Спорт,Метален,Сјајна,Калено Стакло,Мат
Карактеристики:
Луксузна Метални Тешки Заштита Дизајн Целосна Покриеност Телефон Случај
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7,iPhone 8,iPhone 8 Плус,iPhone 7 Плус
Функција:
Анти-удар,Тешки Заштита,Нечистотија-отпорни,Водоотпорен
Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
R-САМО
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Големина:
For IPhone 7 8 7Plus 8Plus
Материјал:
Алуминиум легура+Силикони+Калено Стакло
Стил:
Луксузен Делукс Уникатен И Кул Ѕвезда Шик Отворено Спортски Млади Модата M
Компатибилен Модел 1:
За Apple iPhone 7 7 Плус Телефон Торба Случаи Маска
Компатибилен Модел 2:
За iPhone 8 8 Плус Телефон Случај Coque Capa
боја:
црна,сребрена
Функција:
Анти-удар+Нечистотија-отпорни+Водоотпорен+Shockproof+Камера Заштита
Функција 1:
360 Степен Со Полно Тело, Тешки Заштита Делукс Телефон Случај Coque
Карактеристика 2:
камерата заштита
Dropshipping/Трговија На Големо:
Поддршка
Времето на Пазарот:

Слична стока во категоријата..