• Ново
Делукс Ултра Тенок Шарени Aramid Влакна Случај Покритие За Samsung Галакси S8 S8 Плус S8+ Kevlarr Случај
zoom_in

Делукс Ултра Тенок Шарени Aramid Влакна Случај Покритие За Samsung Галакси S8 S8 Плус S8+ Kevlarr Случај

DEN 1728.00

Износот
check Това е достапна


Делукс Ултра Тенок Шарени Aramid Влакна Случај Покритие За Samsung Галакси S8 S8 Плус S8+ Kevlarr Случаи
Карактеристики
*Оваа aramid влакна покритие одговара за уред многу добро *Тенка,10g,како пердув *Мат мека на допир површината добро чувство *издржливи *Никогаш не исчезнат
Детали Фотографии
Клучни зборови : Aramid Влакна Случај За i Phone 7 7 Плус Влакна Покрие Случаи
Моден Карбонски Влакна Производи

Материјал:
Aramid Влакна
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Водоотпорен,Нечистотија-отпорни,Анти-удар
дизајн:
Обична,Мат,Ткаеше,Бизнис,Апстракт
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S8,Галакси S8 Плус
Големина:
For S8 or S8 Plus
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
Вистински aramid влакна случај
Бренд Име:
Mcse
Компатибилен Бренд:
Samsung
боја:
Црна
Тежина:
10g
Внатре:
Мат гума
надвор:
Мат гума
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Сертификат:
ROHS
Пакет:
Мало Пакет
Број На Модел На:
NPV02256140101, NPV02257140101
Функција:
нема сигнал проблем

Слична стока во категоријата..