• Намалена цена
  • Ново
Jamular За Apple iphone 8 7 Плус Случаи Службен Стил Мека TPU Coque Маска За iphone X 6s 6 7 8 6s 6 Плус Школка Funda Capinhas
zoom_in

Jamular За Apple iphone 8 7 Плус Случаи Службен Стил Мека TPU Coque Маска За iphone X 6s 6 7 8 6s 6 Плус Школка Funda Capinhas

DEN 90.00 94.56

Износот
check Това е достапна


Jamular За Apple iphone 8 7 Плус Случаи Службен Стил Мека TPU Coque Маска За iphone X 6s 6 7 8 6s 6 Плус Школка Funda Capinhas

Материјал:
За Iphone 6 6s, За Iphone 6 6s Плус, За Iphone 7, За Iphone 7Plus, За Iphone 8, За Iphone 8Plus, За Iphone X
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6s,iPhone 6 Плус,iPhone 7,iPhone 6s плус,iPhone 8,iPhone 6,iPhone X,iPhone 7 Плус,iPhone 8 Плус
дизајн:
Апстракт,Обична,Мат,Сјајот,Егзотични,Jewelled
Големина:
4.7/5.5/5.8 Inch
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Карактеристики:
Мека Случај За iphone
Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
jamular
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Тип:
Мека TPU Случај Залив Funda
квалитет:
висок-квалитет
Пад на превозот:
Поддршка

Слична стока во категоријата..