• Намалена цена
  • Ново
Силиконски Носителот Случај за Asus Zenfone Оди ZB500KL Coque Транспарентен Мека TPU Сјајот Луксузни Bling Ring Назад Случај за Asus ZB500KL
zoom_in

Силиконски Носителот Случај за Asus Zenfone Оди ZB500KL Coque Транспарентен Мека TPU Сјајот Луксузни Bling Ring Назад Случај за Asus ZB500KL

DEN 96.00 143.52

Износот
check Това е достапна


Силиконски Носителот Случај за Asus Zenfone Оди ZB500 KL Coque Транспарентен Мека TPU Сјајот Луксузни Bling Ring Назад Случај за Asus ZB500 KL Продажба Поени>> [Size] : Мобилен Телефон Случај За Asus Zenfone Оди ZB500 KL [Материјал] : Направен од Висок Квалитет На СТП Мека Кожа [Боја] : Црна, Сина, Златна, Бела, Розова, Како Слики Прикажани
Целосен пристап до сите порти, копчиња, и камери, без потреба да се отстрани случај. Едноставна snap-на дизајн за лесна инсталација и отстранување Мулти-обоени. Ве молиме оставете ни ПЕТ ЅВЕЗДИ оценка и ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации доколку не сте задоволни со објектот

Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Анти-удар,Со Прст Прстен,Потпирач
Компатибилен Бренд:
ASUS
дизајн:
Обична,Сјајна,Проѕирна,Метален,Симпатична
Големина:
5.0
Бренд Име:
Blingson
Тип:
Случај
Погоден модел:
за Asus ZenFone ОДИ ZB500KL
Стил:
Луксузни Модни Bling Симпатична Шик Сјајот Прекрасна
Луѓе:
За Девојки Дама Жените Подароци
функција 1:
Луксузна Прекрасна Позлата Цвет Кристал Телефон Случај
Карактеристика 2:
Ултра Тенок Тенка Мека TPU Заштитна Силиконска Задниот Капак на Школката Capa
Материјал:
Мека TPU Силикони
Време:
2017 Нови Пристигнување
функција 3:
Носат-доказ,Не деформација, Fadeless
испорака:
Повеќето бесплатен превозот преку Кина пост mail

Слична стока во категоријата..