• Ново
За Sony Xperia XZ2 случај Sony XZ2 Компактен Случај Imak Ултра Тенок КОМПЈУТЕР Хард Пластични Телефон Случаи Транспарентни и Јасни Кристали Задниот Поклопец
zoom_in

За Sony Xperia XZ2 случај Sony XZ2 Компактен Случај Imak Ултра Тенок КОМПЈУТЕР Хард Пластични Телефон Случаи Транспарентни и Јасни Кристали Задниот Поклопец

DEN 239.04

Износот
check Това е достапна

Одговараат За : Sony Xperia XZ2 Sony Xperia XZ2 Компактен За Sony Xperia XZ2 случај Sony XZ2 Компактен Случај Imak Ултра Тенок КОМПЈУТЕР Хард Пластични Телефон Случаи Транспарентни и Јасни Кристали F eatures : 1. Користење на увезените суровини и материјали,заштита на животната средина, не-токсични 2. Физичкото тело скроени, модерен дизајн 3. Компактен заштитна маска тело, прецизни дупки, и тело, совршено се вклопуваат 4. Без предрасуди да одговори на телефонот кога комфорт на корисникот на уво,исто така, Може да бидат добро заштитени мобилен телефон не произведува контакт и триење предизвикани од гребење во станот на десктоп.

Материјал:
За XZ2, За XZ2 Компактен
Карактеристики:
компјутер хард случај
дизајн:
Транспарентен,Обична,Сјајни
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
imak
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
Мало Пакет:
Yes
Компатибилен Модел:
Sony Xperia XZ2 / XZ2 Компактен

Слична стока во категоријата..