• Намалена цена
  • Ново
Случај за полнење За Motorola Мото G5 G5 Плус Покрие прст прстен стојат носителот магнет TPU мека телефон случај За Мото G5S Плус funda kimTHmall
zoom_in

Случај за полнење За Motorola Мото G5 G5 Плус Покрие прст прстен стојат носителот магнет TPU мека телефон случај За Мото G5S Плус funda kimTHmall

DEN 228.00 239.52

Износот
check Това е достапна


Добредојдовте на нашиот beautysupplier продавница!!!
Молиме Забележете :
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме!
______________________________________________________________________________________
Случај за полнење За Motorola Мото G5 G5 Плус Покрие прст прстен стојат носителот магнет TPU мека телефон случај За Мото G5 S Плус funda kim THmall
[Size] : Мобилен Телефон Случај за полнење За Motorola Мото G5 G5 S G5 Плус [Материјал] : Направен од Висок Квалитет На TPU + Мека [Боја] : Морнарица,Црна,Црвена,Сребрена,Сина,Сива бои Како Сликата Покажана

Материјал:
За Мото G5, За Мото G5 Плус, За Мото G5S, За Мото Плус G5S
дизајн:
Бизнис,Обична,Спорт,Сјајна,Гроздобер
Бренд Име:
kimTHmall
Големина:
For Moto G5 G5 Plus/G5S Plus
Функција:
Анти-удар,Тешки Заштита,Адсорпција,Потпирач,Со Прст Прстен
Компатибилен Бренд:
Motorola
Мало Пакет:
No
Карактеристики:
Прст прстен стојат носителот TPU Мека дизајн
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Може да се застане на носителот со прст прстен со магнет
Материјал:
Ултра тенок Заштитен TPU Мека дизајн
Карактеристика 2:
може да биде магнет со автомобил носителот

Слична стока во категоријата..