• Намалена цена
  • Ново
Луксузна тежок Случај За Леново Лимон К3 K30-W K30W Матирано Телефон Случај За Леново A6000 A6010 Плус Fundas Леново К3 Целосна Покрие Случај
zoom_in

Луксузна тежок Случај За Леново Лимон К3 K30-W K30W Матирано Телефон Случај За Леново A6000 A6010 Плус Fundas Леново К3 Целосна Покрие Случај

DEN 48.00 49.92

Износот
check Това е достапна


Добредојдовте на Внимание ве Молам : (ве Молиме да ги прочитате пред цел)
1. Производот е бесплатен превозот од
"Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" ( Без Следење )
"Ali Express Saver Превозот" ( Може Да Следење )
"Yanwen Економски Воздух Mail "( Без Следење )
"Correos Економија "(само за шпанија пријатели)
НО, сите бесплатен превозот не може да биде песна откако пратката лево Кина.
1. Ако ви треба целосна следење ,ве молиме изберете "Ali Express Стандард за Испорака" и " SF Eparcel ",и да додадете на пари за следење.
2. Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака прв пат.
3. Ве молиме не го отвори спорот во рок од 65 дена . Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа.
Руски пријатели се обрне внимание ве молиме :
Ве молиме пополнете во примачот име и презиме(вклучува 3 делови барем) им вашиот Поштенски Код (6numbers) во ред , во спротивно вашата парцела нема да помине обичаите на вашата земја.
ДОБРИ ВЕСТИ : Можете да уживате 5% попуст ако купуваат 3 Еез
Луксузна тежок Случај За Леново Лимон К3 K30-W K30 W Матирано Телефон Случај За Леново A6000 A6010 Плус Fundas Леново К3 Целосна Покрие Случај
Производи Покаже

Материјал:
За Леново К3 K30W, За A6000 A6010 Плус
дизајн:
Бизнис,Обичен
Карактеристики:
Ултра Тенок & Целосна Заштитни
Бренд Име:
DUANGSAN
Тип:
Монтиран Случај
Големина:
5.0
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Леново
Материјал:
Матирано Shield Тешко Пластика
боја:
Кралска Сина, Златна, Црвена, Црна, Виолетова
дизајн:
Ultra Light & Чиста Боја Случај
Мало Пакет:
Печат Патент Пластична Амбалажа Кеса
Стил:
Случај Торбичка Браник Capa Coque Fundas Школка Став Маска
Стил На Дизајн:
Најновиот / Луксузни / Мода / Кул/ Уникатен / На Чиста Боја
Компатибилен Модел На Мобилен Телефон 1:
Покрие Случај За Леново Лимон К3
Компатибилен Модел На Мобилен Телефон 2:
Покрие Случај За Леново К3 K30-W K30W
Компатибилен Мобилен Телефон Модел 3:
Покрие Случај За Леново A6000 A6010 Плус
Компатибилен Мобилен Телефон Модел 4:
Покрие Случај За Лимон к3

Слична стока во категоријата..