• Намалена цена
  • Ново
Тип C Кабел За Samsung Галакси A3 2017 А5 2017 О7 2017 A8 A8+ 2018 Податоци Sync Долго Полнење Жица Полнач за Телефон Кабел 1M 2M 3M 5M
zoom_in

Тип C Кабел За Samsung Галакси A3 2017 А5 2017 О7 2017 A8 A8+ 2018 Податоци Sync Долго Полнење Жица Полнач за Телефон Кабел 1M 2M 3M 5M

DEN 83.00 110.40

Износот
check Това е достапна


Тип C Кабел За Samsung Галакси A3 2017 А5 2017 О7 2017 A8 A8+ 2018 Податоци Sync Долго Полнење Жица Полнач за Телефон Кабел 1 M 2 M 3 M 5 M

Материјал:
1m, 2m, 3m, 5m
дизајн:
бизнис
Компатибилен Бренд:
Samsung
Тип:
Монтиран Случај
Големина:
1m 2m 3m 5m
Бренд Име:
icovercase
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy Серија
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Карактеристики:
тип c кабел
Должина:
1m 2m 3m 5m
Компатибилен Модел:
За Samsung Галакси A3 А5 О7 2017 Тип C кабел
боја:
црна, бела
превозот:
Бесплатен Превозот, Пад На Превозот
држачи за кабел:
За Samsung Галакси A3 2017 Тип C кабел
телефонскиот полнач со usb кабел:
За Samsung Галакси А5 2017 Тип C кабел
тип-c кабел:
За Samsung Галакси О7 2017 Тип C кабел
USB Кабел за Полнење:
Тип C кабел За Samsung Галакси A8 2018 A530F А5 2018
тип c кабел:
За Samsung А5 2017 Тип C кабел
телефон додаток:
За Samsung Галакси О7 2018 A8+ 2018 A730F Тип C Кабел

Слична стока во категоријата..