• Ново
Од Џени Сјајни Нови Мермер Телефон Случај за iPhone 6s 6Plus 7 7Plus i7 Камен Текстура Funda Покритие За Apple iPhone X 8 8plus
zoom_in

Од Џени Сјајни Нови Мермер Телефон Случај за iPhone 6s 6Plus 7 7Plus i7 Камен Текстура Funda Покритие За Apple iPhone X 8 8plus

DEN 272.64

Износот
check Това е достапна


3353785342633935
Од Џени Сјајни Нови Мермер Телефон Случај за i Phone 6s 6 Plus 7 7 Plus i7 Камен Текстура Funda Покритие За Apple i Phone X 8 8plus

Материјал:
i7 i8, i7plus i8plus, i6 i6s, За iPhone X, i6plus i6splus
дизајн:
Бизнис,Мермер
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6s,iPhone 6 Плус,iPhone 7,iPhone 6s плус,iPhone 8,iPhone X,iPhone 6,iPhone 8 Плус,iPhone 7 Плус
Бренд Име:
Од Џени
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
Мермер Телефон Случаи
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Големина:
For iPhone X 8 8plus 7 7plus 6s 6 6Plus 6splus
Стил:
Мермер Телефон Случаи
боја:
4 бои
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Мулти-боја Мермер Телефон Случаи
Тип:
Случај
Тврди или Меки:
Назад Тешко Мека Страна

Слична стока во категоријата..