• Намалена цена
  • Ново
Бонбони Боја Ултра-тенок Случај за Samsung Галакси S8 S9 Плус S6 S7 Работ J1 J3 J5 J7 A3 А5 О7 2017 Силикон TPU Мека Телефон Случаи
zoom_in

Бонбони Боја Ултра-тенок Случај за Samsung Галакси S8 S9 Плус S6 S7 Работ J1 J3 J5 J7 A3 А5 О7 2017 Силикон TPU Мека Телефон Случаи

DEN 39.00 48.96

Износот
check Това е достапна


Опис На Производот :
1 MeterialМека TPU случаи
2 Ќе ве молам проверете кога ќе купите модел

Материјал:
Бренд Име:
TUMI.Ново
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S6 работ,Galaxy Серија,Галакси Гранд,Галакси J Серија,Галакси S7,Галакси S7 Работ,Галакси S8,Галакси S8 Плус,Галакси S9 Плус,Галакси S9
дизајн:
Мат,Обична,Симпатична,Транспарентен,Бизнис
Големина:
For Grand Prime J3 A3 A5 A7 2015 2016 J120 J5 prime S6 S7
Карактеристики:
Задниот Поклопец за Големата Премиер G530 g531 розова боја црна, зелена жолта pruple
Компатибилен:
Samsung
Тип:
Случај
Големина:
For Samsung S6 S6 edge S6 edge Plus S7 S7 edge S3 S4 S5 Note 3 Note 4
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
No
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси J Серија
Број На Модел(1):
за Samsung Галакси S3 S4 S5 S6 работ Плус S7 S7 работ Core Премиер
is_customized:
Yes

Слична стока во категоријата..