• Намалена цена
  • Ново
Дрвени дизајн случај за Xiaomi Redmi 5A 5.0 инчен мека Chromed TPU материјал & дрво СТП кожа кожа опфаќа coque fundas
zoom_in

Дрвени дизајн случај за Xiaomi Redmi 5A 5.0 инчен мека Chromed TPU материјал & дрво СТП кожа кожа опфаќа coque fundas

DEN 153.00 191.52

Износот
check Това е достапна


Дрвени дизајн случај за Xiaomi Redmi 5 A 5.0 инчен мека Chromed TPU материјал & дрво СТП кожа кожа опфаќа coque fundas

Материјал:
Redmi 5A (5.0 инчен)
дизајн:
Бизнис,Гроздобер,Мат,Украсени
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Xiaomi Модел:
Redmi 5A
Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
Aioria
Карактеристики:
дрво дизајн
Тип:
Монтиран Случај
Големина:
for Xiaomi Redmi 5A case
Модел:
дрво дизајн случај за Xiaomi Redmi 5A, 5.0 инчен
Материјал:
Мека Chromed TPU + дрво СТП кожа кожа

Слична стока во категоријата..