• Намалена цена
  • Ново
за Xiaomi Redmi Забелешка 5 Про Случај, Целосно Заштитен Тенок TPU & Акрилик Транспарентен Капак Shockproof Јасен Случај Note5 5.99
zoom_in

за Xiaomi Redmi Забелешка 5 Про Случај, Целосно Заштитен Тенок TPU & Акрилик Транспарентен Капак Shockproof Јасен Случај Note5 5.99

DEN 177.00 239.52

Износот
check Това е достапна


Целосна Заштитен Тенок TPU & Акрилик Транспарентен Капак Случај Материјал : Мека TPU И Акрил Компатибилен со : за Xiaomi Redmi Забелешка 5 Про

дизајн:
Бизнис,Транспарентен,Сјајни
Карактеристики:
Удобно Се Чувствуваат Ultrathin
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Големина:
for Xiaomi redmi Note 5 Pro
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
ONEMINUS
Мало Пакет:
Yes
боја:
црна/црвена/сино
Пад на превозот:
Поддршка

Слична стока во категоријата..