• Ново
Водоотпорен Мотоцикл Phone Држач За Samsung Galaxy S5 S6 S6edge Стојат Поддршка Велосипед Носителот S7 Оклоп Торба Телефон Поддршка Мото
zoom_in

Водоотпорен Мотоцикл Phone Држач За Samsung Galaxy S5 S6 S6edge Стојат Поддршка Велосипед Носителот S7 Оклоп Торба Телефон Поддршка Мото

DEN 863.04

Износот
check Това е достапна


Мобилен Мобилен Телефон Случај Велосипед Мотор Држач
Поради секој компјутер/телефон прикаже различни, фотографии и предмети ќе биде нешто малку боја. Ви благодариме за вашето разбирање : )
Компатибилен со : за Samsung Galaxy Серија

Материјал:
За Samsung S5, За Samsung S6, За Samsung S6 работ, За Samsung S7
Бренд Име:
IniZeal
дизајн:
Бизнис,Апстракт,Обична,Спорт,Сјајна,Гроздобер,Геометриски
Компатибилен Бренд:
Samsung
Функција:
Анти-удар,Тешки Заштита,Нечистотија-отпорни,Водоотпорен
Карактеристики:
Бранител CellphoneCase
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S6,Галакси S6 работ,Галакси S7,Галакси S5
Мало Пакет:
Yes
Големина:
S
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Вода/Нечистотија/Шок/ Капка Доказ
Тип:
Целосна Заштита На Motorcycel Телефон Носителот Случај
боја:
Црна
Материјал:
Високо квалитетна ABS
Повод:
Отворено Велосипед Motorcyle
Телефон Model1:
ЗА SAMSUNG ГАЛАКСИ S5
Телефон Model2:
за Samsung Галакси S6 / S6 работ S7
Мало Пакет:
Yes
Трговија На Големо/Dropshipping:
Поддршка

Слична стока во категоријата..