• Намалена цена
  • Ново
MaiYaCa бидете Мирни и Возење На Љубовта Коњ Телефон Случаи За Samsung Galaxy S4 S5 S6 S7 работ плус S8 S9 плус Забелешка 3 4 5 8 Задниот Поклопец
zoom_in

MaiYaCa бидете Мирни и Возење На Љубовта Коњ Телефон Случаи За Samsung Galaxy S4 S5 S6 S7 работ плус S8 S9 плус Забелешка 3 4 5 8 Задниот Поклопец

DEN 198.00 208.80

Износот
check Това е достапна

Добредојдовте на Нашиот Телефон Случај Продавница! Превозот : Ние ќе ви испратиме со Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус затоа што на малку профит и тоа нема следење на информации во вашата земја,само во Кина .Ве молиме почекајте трпеливо(Проценето Време на Испорака : 39-60 Дена) Или можете да платите дополнителни пари за да го промените од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail и e Packet , кои можете да ги пратите на тоа целиот. Ве молиме не го остави негативни повратни информации или спор пред контактирајте со нас, ние ќе биде тажна! Нашите Advandages : 1. Ние поддршка на ОЕМ, испратете ја вашата омилена слика, ние ќе ги испечатите вашите моделот на вашиот случај! Количина не е ограничен! 2. Ние поддршка мешани цел, без оглед на pattens и модели, количеството достигне 10pcs, ние ќе ви даде 10% попуст ! Уживаат во шопинг во нашата продавница! 3. Ние поддршка wholesales од Ebay, Etsy, итн . До 1pcs. Повеќе квантитет, повеќе попусти ! 4. Сите случаи со прецизно сечење и вистинска слика, совршено се вклопи во вашиот телефон и лесно да го инсталирате, отстранете! Добар изглед и рака чувство! Подарок за себе, пријателите, роднините! 5. Внимание : Поради различни монитор, бојата ќе биде малку поинаква како што мислите! За Пакување : Ние ги користиме kraft хартија за пакување, во балон филм, тајно го заштитите вашиот случај од капка, прашина, шок! Следново ќе се покаже нашата пакет. За НАС :
Нашите Пакување :

Материјал:
Бренд Име:
MaiYaCa
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S9,Галакси S6,Галакси S6 работ,Галакси S7 Работ,Галакси S8,Галакси S5,Galaxy Note III,Galaxy Note 8,Галакси S6 работ плус,Забелешка 5,Galaxy S9 Плус,Галакси S7,Галакси Забелешка 7,Галакси S8 Плус,I9300 Галакси SIII,I9500 Galaxy S IV,Галакси Note4
дизајн:
Цитати & Пораки,Апстракт,Животно,Симпатична,Флорални,Егзотични,Геометриски,Еднорог,Обична,Мермер,Гроздобер,Украсени
Големина:
15cm*6cm*2cm
Карактеристики:
Мобилен Телефон Кеси & Случаи
реден број:
Телефон Случаи За Samsung S5 S6 S7 S8 S9 работ плус Забелешка 3 4 5 8
Шаблон Тип:
Печатени Телефон Случај Покрие Школка
боја:
мулти-боја како на сликата шоу
превозот време:
Сите во парк, брод во рок од 1-3 дена по плаќање
дизајн:
Токму намали + Вистинска слика (добар изглед )
Функција:
Нечистотија-отпорни / Капка-доказ / отпорно на Гребење /
SkidPackage:
Балон филм + Kraft хартија за пакување
Трговија на големо и Мешани Цел:
Поддршка!
Бесплатен превозот :
Yes
ОЕМ:
ДА! Испратете ја вашата слика,ние ќе ОЕМ за вас!

Слична стока во категоријата..