• Намалена цена
  • Ново
Meizu м3 забелешка Случај Заштитник Meizu m5s M6s S6 Meizu m6 забелешка м5 забелешка Транспарентен Силикон Јасно Мека Бела покривка Coque Funda Etui
zoom_in

Meizu м3 забелешка Случај Заштитник Meizu m5s M6s S6 Meizu m6 забелешка м5 забелешка Транспарентен Силикон Јасно Мека Бела покривка Coque Funda Etui

DEN 48.00 78.24

Износот
check Това е достапна


Meizu м3 забелешка Случај Заштитник Meizu м5 m5s m6s Meizu m6 забелешка м5 забелешка Транспарентен Силикон Јасно Мека Бела покривка Coque Funda Etui Додатоци
Опис :
Овој предмет има 7 модели ,1 обрасци .
ве молиме да се биде внимателен при изборот на "бои"
Карактеристики :
1.На Нано мека експлозија доказ слој да може ефективно да го заштитите екранот од благо гребнатини и експлозија.
2.Филмот може да се bended 360 степени без скршен.
3.Мекото нано филмот е тешко да се биде разрушен, што го прави побезбеден за корисници.
4.Масло/вода доказ слој може да се спречи отпечатоци од прсти или други дамки,и да се направи филмот лесно да се чисти.
Пакет :
случај x 1set,Без телефонот , Со Opp Пакет. Поддршка на големо.бесплатен дар.
Ако имате било какви прашања, ве молиме оставете порака до мене, јас ќе се вратам на вас во рок од 12 часа .
Постојат некои линкови за други бренд Телефон Случај, како што се : сликата се користи само како референца

Материјал:
За Meizu m6 забелешка, За Meizu м5 забелешка, За Meizu м3 забелешка, Meizu M6s Mblu S6, За Meizu m6, За Meizu m5s, За Meizu m3s
Карактеристики:
транспарентен силикон тенка јасно
дизајн:
Транспарентен,Обичен
Тип:
Монтиран Случај
Големина:
Please choose the color size carefully
Бренд Име:
icovercase
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Meizu
Style1:
Прашина-доказ , За Meizu m6 забелешка ,м5 забелешка,м3 забелешка
style2:
Shockproof , За Meizu m6s , Meizu m5,Meizu m5s, m3s 3
Дебелина:
0.3 MM јасно TPU Бела
Пакет:
OPP вреќа
Трговија на големо:
Поддршка
Тип:
Случај
Луѓе:
Одговара жената човек девојка Coque се Прелива Etui Caso Fundas caso се прелива став

Слична стока во категоријата..