• Намалена цена
  • Ново
TAOYUNXI Случаи За Huawei Чест 8 Случај Автомобил Магнет Анти-удар За Honor8 задниот Поклопец Назад на Кожата Куќишта Покритие За Чест 8
zoom_in

TAOYUNXI Случаи За Huawei Чест 8 Случај Автомобил Магнет Анти-удар За Honor8 задниот Поклопец Назад на Кожата Куќишта Покритие За Чест 8

DEN 229.00 327.84

Износот
check Това е достапна

Добредојдовте На Нашата Продавница Почитувани Клиенти, ви препорачуваме да изберете Регистрирани Воздух Mail(кои треба да се обрне малку превозот надомест), бидејќи тоа е побрзо и безбедно,тогаш може да ја прими порано. Ако Имате Било Какви Прашања Кога Ќе Сакате Да Купите Нашиот Случај,Ве Молиме Контактирајте Со Нас,Ние Ќе Се Реши Тоа За Вас Како Е Можно Поскоро

Материјал:
PC + TPU
Бренд Име:
TAOYUNXI
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Потпирачот,Нечистотија-отпорни,Анти-удар,Со Прст Прстен
Компатибилен Бренд:
Huawei
дизајн:
Обична,Животно,Бизнис,Метален
Големина:
5.2inch For L19 L14 L04 AL00 FRD-L19 FRD-L14 FRD-L04 FRD-AL00 FRD-TL00
Карактеристики:
360 ротирачки/Погодно/Силни МагнетниАнти-ударАнти-Шок FRD-AL10
Материјал:
PC+TPU Покритие За Huawei Чест 8
Поддршка:
Dropshipping Целата Продажба Freeshipping
function1:
Анти-Удар Анти-Нула Анти-Лизгање
function2:
Удобен360° ротирачки
function3:
Силни Магнетни За Huawei Чест 8
Function5:
може да се подели
Function6:
најжешкитенајновитемода
Модел:
За Чест 8

Слична стока во категоријата..