• Намалена цена
  • Ново
Wolfsay сфор Покрие Huawei P8 Лајт 2017 Случај на Карбонски Влакна Силикони Мека Задниот Поклопец За Huawei P9 Лајт 2017 Случај Чест 8 Лајт Случај
zoom_in

Wolfsay сфор Покрие Huawei P8 Лајт 2017 Случај на Карбонски Влакна Силикони Мека Задниот Поклопец За Huawei P9 Лајт 2017 Случај Чест 8 Лајт Случај

DEN 143.00 204.00

Износот
check Това е достапна


dianxiaobao_1
[Број на модел] : За Huawei P8 / P9 Лајт 2017 / Чест 8 Лајт / Нова Лајт / GR3 2017 Случај 5.2 инчен
[Материјал] : Направен од Висок Квалитет На Силициум Мека TPU Четка Солиден Оклоп
[Fea на сличен легален начин] : Аглите опремени со Воздух Перница Технологија TM за заштита од мали капки и испакнатините
[Функција] : Назад Заштита Шок-Доказ + Отпорно На Гребење + Anti-Пропадна
♣ Капка брод поддршка !! Трговија на големо голем попуст за поддршка !!
♣ Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме! SKU 是 Zen4
SKU 是 Zen4
SKU 是 Zen4
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод во исто време. На увозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ве молиме консултирајте се со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе бидат на товар при купување на објектот.Овие трошоци се купувачот одговорност.
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е Нормален Воздух Mail, без Следење на Број ,Ако треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Вашата Нарачка,ве Молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.
Ние ќе брод во 1-4 дена по расчисти исплата (со исклучок на викенд и државни празници). Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна.
Ние прифаќаме враќање и замена ако објектот има никакви дефекти.Ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена, во однос на сите прашања.Ние ќе се потрудиме да ви обезбеди со пријатен шопинг искуство.Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се постигне задоволство,ако има било какви прашања или грижи во врска со вашата нарачка, ве молиме да бидат слободни да контакт.
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Бренд Име:
Wolfsay
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Huawei
дизајн:
Обична,Бизнис
Големина:
Phone Case For Huawei P8 Lite 2017,For Huawei Honor 8 Lite 5.2 inch
Случај Дизајн Стил:
Новиот дизајн карактеристики сјајни акценти и карбонски влакна текстури
Компатибилен Модел:
За Huawei P9 Лајт 2017, За Huawei Нова Лајт,За Huawei GR3 2017 Случај
Материјал:
Силиконски, Каучук, Гел, TPU
Функција:
Назад Заштита ShockProof + Отпорно На Гребење + Anti-Пропадна
Стилот 1:
Заштита од гребнатини, отпечатоци од прсти, паѓа и прашина (Цврсти и издржливи
Стил 2:
Лесен пристап до сите копчиња, џек за слушалки и порт за полнење
Стилот 3:
Shockproof Анти-удар Заштитник Шок Апсорпција Флексибилни Браник случај
Стилот 4:
Новиот дизајн бранеа шема случај
боја:
Црна,Сина,Зелена,Сива,Црвена

Слична стока во категоријата..