• Ново
PGYTECH Продолжен Опрема за Слетување За DJI Mavic Воздух Нога Поддршка Заштитник Продолжување Замена Одговара за DJI Mavic ВОЗДУХ Додатоци
zoom_in

PGYTECH Продолжен Опрема за Слетување За DJI Mavic Воздух Нога Поддршка Заштитник Продолжување Замена Одговара за DJI Mavic ВОЗДУХ Додатоци

DEN 475.20

Износот
check Това е достапна


PGYTECH Продолжен Опрема за Слетување За DJI Mavic Воздух Нога Поддршка Заштитник Продолжување Замена Одговара за DJI Mavic ВОЗДУХ Додатоци
Голем износ на акции во берза, по цел е веднаш да се пакуваат и испраќаат, добредојдени се да се пресече на листата!
большое количество запасов место сразу после отгрузки , заказ упаковки , приветствует ударил одного !
¡Una гран cantidad де existencias, inmediatamente después де ла orden de las mercancías, bienvenida ла pata sola!
Beaucoup де акции, immédiatement après l'expédition sous emballage, Bienvenue sur un seul!
Гранде Estoque, entrega логото após о único pacote único, com tudo!
Карактеристики :
.100% сосема нов и со висок квалитет.
.Изработени од квалитетна ABS во парична казна изработка, кои се цврсти и издржливи.
.Погодно да се носат за неговата мала тежина и малата големина.
.Обезбедува добра заштита за DJI Mavic Воздух gimbal камера.
.Овие опрема за слетување risers се ultralight и може да се зголеми вашиот Mavic Воздух од земјата, заштита на сензори и gimbal камера од можните штети.
Спецификации :
.Боја : Како Што Е Прикажано
.Материјал : ABS
.Производ Тежина : 18g
.Пакет Димензии : 12.7*8.5*2.6 cm
.Пакет Тежина : 25g
.4 x Опрема за Слетување

Тежина:
18g
Пакет:
Yes
Компатибилен Летало Бренд:
DJI
Големина:
12.7*8.5*2.6mm
Број На Модел На:
dji mavic воздух langing опрема
Бренд Име:
PGYTECH
Компатибилен Летало Модел:
за DJI MAVIC ВОЗДУХ
Тежина На Пакет:
0.08kg (0.18lb.)
Пакет Големина:
18cm x 12cm x 10cm (7.09in x 4.72in x 3.94in)
Име:
Продолжен Опрема за Слетување За DJI Mavic Воздух
Тип На Единица:
парче

Слична стока во категоријата..