• Намалена цена
  • Ново
-Тирол 6 Брзински Автомобил Опрема Shift Менувачот Knob Gaiter Говорница За Мерцедес C-Класа W203 S203-W112
zoom_in

-Тирол 6 Брзински Автомобил Опрема Shift Менувачот Knob Gaiter Говорница За Мерцедес C-Класа W203 S203-W112

DEN 414.00 492.48

Износот
check Това е достапна

Карактеристики : Лесен за инсталација и без никакви алатки 100% нов dustproof, водоотпорен, трајни, удобно Обезбеди око-фаќање ефект и personlise вашиот автомобил Одговара за Мерцедес C-Класа W203 S203 (Компатибилност е само за референца, ве молиме споредете го објектот со вашите оригинални пред да го купат.) Карактеристики : Материјал : СТП Кожа+АБС Боја : Црна Висина : 24cm/9.45" Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот Вклучува : 1 x Опрема Shift Knob Gaiter Подигање

Година:
2018
Име На Модел:
1AA900222
Објектот Должина:
24cm
Објектот Тежина:
197kg
Материјал Тип:
Никој
Тип На Објект:
Опрема Shift Јаки

Слична стока во категоријата..