• Намалена цена
  • Ново
Unpainted Пред Носот Качулка Горниот Обтекател За ХОНДА CBR 1000RR 2008-2011 2009 2010
zoom_in

Unpainted Пред Носот Качулка Горниот Обтекател За ХОНДА CBR 1000RR 2008-2011 2009 2010

DEN 4249.00 5902.08

Износот
check Това е достапна


Unpainted Пред Носот Качулка Горниот Обтекател За ХОНДА CBR 1000 RR 2008-2011 2009 2010
Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.
Опис :
Боја : unpainted Бела(може да биде DIY)
Материјал : ABS пластика
Функција : Висока класа квалитетот и многу издржливи,Добра Работна Состојба и Лесно да се Инсталира.
ЗАБЕЛЕШКА : На предните обтекател изработен од ABS пластика е unpainted Бела, а има и некои мали гребнатинки на него, така што треба да се наслика за тоа пред да ги користите.
Сите наши производи се сосема нови објекти. Бидејќи ABS пластика е мека во својата сурова форма, гребнатини на објектот е нормален феномен. Исто така, тоа е лесно да се направи светлина гребнатини дури и за време на пакување и долги испорака. Ова е нормално и никогаш нема да влијае на функционалноста и безбедноста на објектот.
Fitment :
За ХОНДА CBR1000 RR 2008-2011
Пакет се вклучени :
1 X Предните Обтекател Качулка На Носот
Answer : ___________________________ NOTE : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
За Превозот
Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по плаќање дозвола.
Ние снабдување со бесплатен превозот услуги , со користење на Кина Пост Воздух Mail (CPAM). Секоја парцела е испратено со препорачана Пост, бидејќи тоа е побезбеден.
Обично, Кина Пост Воздух Mail (CPAM) трошоците околу 20-35 дена на начин, ве молиме да се свесни за ова пред време и да чекаат трпеливо. Поради временските причина, време може да биде подолг. Ве молиме љубезно ве молиме почекајте. Ви благодариме.
Според нашето искуство, ние листа на можни пратката време во табелата подолу :
Земја
Кина Пошта Испорака Време
Забелешка
Северна Америка
(САД, Канада..)
10-35 дена
Ние може да го користат Хонгконг Пост Воздух Mail, или Сингапур Пост Воздух Пошта кога тоа би можело да биде побрзо за испорака, во име на купувачи.
Јужна Америка
(Бразил, Аргентина, Перу..)
20-45 дена
Европски Земји
(Шведска, Унгарија, Турција..)
10-35 дена
Азија Земји
(Тајланд, Казахстан..)
10-30 дена
Австралија, Нов Зеланд..
15-25 дена
Руската Федерација
30-90 дена (Тоа е навистина бавен поради тешки оптоварување..)
Ние може да ја прогласи за помала вредност (на околу 5-30 USD) на вашиот Сопствен, па како да се спаси можно данок на вашата страна.
Методи за плаќање
Ние прифаќаме Alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку безбедна .
Гаранција
Тоа доаѓа со една година гаранција .

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
TCMT
Објектот Ширина:
0cm
Име На Модел:
XF-12-18-W
Објектот Должина:
0cm
Motobike Направи:
Хонда
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
0kg
Материјал Тип:
ABS Пластика

Слична стока во категоријата..