• Намалена цена
  • Ново
Предните Светла Guard Покрие Јасно Леќа Главата Светлина Светилка Заштитник За BMW F650GS F700GS F800GS Авантура F650 F700 F800 ГШ
zoom_in

Предните Светла Guard Покрие Јасно Леќа Главата Светлина Светилка Заштитник За BMW F650GS F700GS F800GS Авантура F650 F700 F800 ГШ

DEN 1499.00 1577.76

Износот
check Това е достапна

-Карактеристики : - Состојба : 100% Сосема Нов - Материјал : Пластика - Количина : 1 Set - Size : Како на слика прикажана - Fitment : BMW F650 GS 2008-2013 BMW F700 GS 2008-2016 BMW F800 GS 2008-2016 - Лесно се инсталира. Без инсталација inluded. -Пакет се вклучени : 1set на светлата guard
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Дали оваа точка одговара на мојот Мотоцикл/Автомобил? Ние ќе листа на правото модели во опис на производот пред купување, ве молиме потврдете Додатоци се одговара за вашиот Мотор. Ако сè уште не се сигурни за тоа, може да се разгледа консалтинг техничар пред да нарачате за да бидете сигурни на вклопуваат. Колку време е потребно за да се дојде? Општо земено, ние ќе организираме на пратката во 1-2 работни дена откако исплата потврди, а ние соработуваме со DHL(5-7days), и ЕМС (13-20days) за време на испорака, answer : ___________________________ Note : ние ќе ви ја испратиме стоката само преку ЕМС да се клиенти на некои област, на пример Русија, што е подобро за вашето увоз. Дали треба да се плати царинските давачки? ние не плаќаат никакви на плаќање на Данок .и цената на aliexpress не вклучува царинскиот данок и такса ако се случува, било царинска такса и таксата предизвикани од ова, купувачот треба да се плати од себе, ако не се согласувате, ве молиме да не купи за да се избегне проблеми . Царинските давачки кои се наплаќаат од страна на земјите-увознички. Иако не можеме да го контролирате ова, ние ќе ви помогнат да се изјасни за пониска вредност на царинската управа. Затоа, поголемиот дел од нашите клиенти не треба да го плати царинските давачки, или само да се плаќаат неколку. Доколку имате посебни барања за декларираната вредност, ве молиме да се објасни на нас кога ќе нарачки
Политика За Испорака
Ние брод на светот,освен APO/FPO. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната,стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори,тоа може да трае до 20 работни дена.
Плаќање Ние прифаќаме alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 3 дена (ние само брод на aliexpress comfirm адреса ) Клиентите е секогаш БР.1 на Вашиот satisification и позитивни повратни информации е многу impotant за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние се грижиме за нашите ценети клиенти и разберат грижите и фрустрации може да имате.и ќе се обидат нашиот најдобар ro решавање на прашања. Ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.ние ќе се најде решение за да се исполнат вашите барања и endhance на satisfication.

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Име На Модел:
F650GS F700GS F800GS F650/ F700/ F800 ГШ
Motobike Направи:
BMW
Материјал Тип:
Пластични
Бренд Име:
Crystearth

Слична стока во категоријата..