• Намалена цена
  • Ново
за CNC Нечистотија Мотоцикл Издувните Пригушувач Цевка Нога Заштитник Топлина Shield Покритие За KTM 400 450 530 525 EXC 690 Enduro 625 СКМ
zoom_in

за CNC Нечистотија Мотоцикл Издувните Пригушувач Цевка Нога Заштитник Топлина Shield Покритие За KTM 400 450 530 525 EXC 690 Enduro 625 СКМ

DEN 1140.00 1199.52

Износот
check Това е достапна


7370095160471742
Детали за производот : ве Молиме проверете ја големината пред да ја купите
Универзална одговара на повеќето custom мотоцикли/choppers/круизери со 40мм~63mm(1-5/8"~2-1/2") издувните дијаметар
100% сосема нов и висок qualit
Материјал : Алуминиум
Големина : appro (49cm) должина
Пакет Се Вклучени :
1x Мотоцикл издувните пригушувач топлотниот штит
Fitment : За Kawasaki Јамаха Suzuki Хонда Ducati Харли-Дејвидсон Триумф Победа Aprilia BMW Bajaj Benelli.. Off - road возила мотоцикл Универзална додатоци
Answer : ___________________________ Note :
Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо ве молиме контактирајте со нас за да добиете најновите цена.
Ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор пред наддавање .
Ние само ја испратите default mode (основен режим на логистика, не ги прифаќаме други начини на транспорт логистика.
Ако сакате да испратите други бесплатен превозот логистика, ве молиме контактирајте со нас. -
737009516047174

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Motobike Направи:
Универзална,Aprilia,KTM,Хонда,Харли-Дејвидсон,Триумф,BMW,Ducati,Benelli,Победа,Kawasaki,MV Агуста,Јамаха,Suzuki
Материјал Тип:
CNC Карбонски Влакна Костец
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Бренд Име:
ZRIHE
Име На Модел:
EPT-003
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Fitment:
Универзална
Fitment1:
Издувните Пригушувач Цевка Нога Заштитник Топлина Shield Маска
Fitment2:
за ktm харли tKawasaki,Јамаха,Suzuki,Хонда,Duca
боја:
ЦРНА BULE ЗЕЛЕНО ...
Fitment:
За Било какви 2 удар мотор off road motor
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси

Слична стока во категоријата..