• Намалена цена
  • Ново
За Aprilia RSV4 Р Мотоцикл главниот дел на задната суспензија Лизгачот за Гајтанот 6mm Мотор CNC Алуминиумски Додатоци Со RSV4 Р ЛОГОТО Стојат Завртка
zoom_in

За Aprilia RSV4 Р Мотоцикл главниот дел на задната суспензија Лизгачот за Гајтанот 6mm Мотор CNC Алуминиумски Додатоци Со RSV4 Р ЛОГОТО Стојат Завртка

DEN 415.00 456.00

Износот
check Това е достапна


6 mm CNC Алуминиумски Мотор главниот дел на задната суспензија Лизгачот за Гајтанот
Состојба : 100% Сосема Нов
Боја : црна, сина, црвена, зелена, портокалова, златна, сива, сребрена
Материјал : T6061 палка алуминиум легура & нерѓосувачки челик завртки
Количина : 1 пар
[Size]Гром Дијаметар : Φ6 mm
КОРИСТЕЊЕ НА ЛОГОТО : RSV4 Р
Висок квалитет и лесен за инсталација
Користењето на Алуминиум Легура Anodi зед за спречување корозија
Производите се вешто изработени и имаат сигурен перформанси.
Објектот е лесно да се Инсталира без настава
Fitment : За Aprilia RSV4 Р 2009 2010 2011 2012 2013

Бренд Име:
AIZHUO
Motobike Направи:
Aprilia
Име На Модел:
СС-001-Dorsoduro 750
Објектот Должина:
1.4inch
Објектот Ширина:
1.4inch
Објектот Висина:
1.9inch
Објектот Тежина:
76g
Материјал Тип:
T6063 Алуминиум Легура & Нерѓосувачки Челик
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Спецификација:
6mm
боја:
Златен / Red/ Сино/ Црна / Сребрена / Сива / Зелена / Портокал
логото:
RSV4 Р
Употреба:
Мотоцикл Главниот Дел На Задната Суспензија Лизгачот Spools
Функција:
CNC Алуминиум Легура
Тип На Објект:
мото додатоци
Fitment:
За Aprilia RSV4 Р 2009 2010 2011 2012 2013

Слична стока во категоријата..