• Ново
Пред-Preg Карбонски Влакна за BMW S1000RR 2015 2017 Горната Страна Infill Панели
zoom_in

Пред-Preg Карбонски Влакна за BMW S1000RR 2015 2017 Горната Страна Infill Панели

DEN 12782.40

Износот
check Това е достапна


Пред-Preg Карбонски Влакна за BMW S1000 RR 2015+ Горната Страна Infill Панели
ПРОИЗВОД ДАТОТЕКИ :
Технологија : Автоклав Процес, Лек под 150 степен
Материјал : Prepreg карбонски влакна
Предности : Светло & супер силен
Ткаат : 3 K twill / 3 K рамнина
Крај : Сјајни
Превозот : најекономичен превозот метод
За Давачки & Даноци :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Плаќање & Превозот :
Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 24 часа по плаќање дозвола.
Секоја парцела е испратено со препорачана Trackable превозот услуга . Ние прифаќаме Alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Зачувам.
Услови на Продажба :
Ако дефектен примени (ретко се случи), ние ќе наплата тебе или брод замена за вас според вашето барање. Поштенски не е вклучена.
Сите се врати ставки мора да се врати со својата оригинална амбалажа и во рок од 20 дена по породувањето.
Повратни информации
Ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС, ПРВО ако не сте задоволни со производот или услугата.
Ве молиме љубезно не ни даде негативна или неутрална повратни информации без да контактирате со нас, нашите професионални по продажба на услуги тим ќе ви даде задоволително решение. Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 2 работни дена.

Бренд Име:
ALLGT
Motobike Направи:
BMW
Име На Модел:
За BMW S1000RR 2015 2016 2017
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси

Слична стока во категоријата..