• Намалена цена
  • Ново
Bjmoto 4pcs Мотоцикл R1200GS Пред Задните Пак Сигнал Светлина Покрие Guard Индикатор за Светло во Заштитник За BMW R1200 ГШ 2007 - година
zoom_in

Bjmoto 4pcs Мотоцикл R1200GS Пред Задните Пак Сигнал Светлина Покрие Guard Индикатор за Светло во Заштитник За BMW R1200 ГШ 2007 - година

DEN 1034.00 1343.52

Износот
check Това е достапна


Bjmoto Мотоцикл R1200 GS Пред Задните Пак Сигнал Светлина Покрие Guard Штитови Индикатор за Светло во Заштитник За BMW R1200 ГШ 2007 - 2016 година
Мотоцикл Пред Се Претвори Сигнал Светлина Покрие Guard Индикатор Заштитник
Материјал : Челик со боени
Боја : Црна
Големина : 103 * 50 mm
Пакет : 4 парчиња
Fitment :
За BMW R1200 ГШ 2007-2016 ( Предните и Задните)

Бренд Име:
BJMOTO ТРКАЧКИ КОМПОНЕНТИ
Motobike Направи:
BMW
Име На Модел:
SLG-BM001D
Објектот Должина:
10.3cm
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Материјал Тип:
Челик со боени
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
боја:
Црна
Fitment:
За BMW R1200 ГШ 2007-2016

Слична стока во категоријата..