• Намалена цена
  • Ново
Savanini 2 парчиња Сребро ABS Хром Страна Ретровизорите Замена Капи Покритие За Audi TT 2010-2014
zoom_in

Savanini 2 парчиња Сребро ABS Хром Страна Ретровизорите Замена Капи Покритие За Audi TT 2010-2014

DEN 9120.00 9599.52

Износот
check Това е достапна

2 парчиња Бренд Нова Високо Квалитетна ABS Хром Автомобил Страна на Вратата Ретровизорите Replacment Покритие За Audi TT 2010-2014
Пакет Содржина : 2* Несакани Огледало Осигурување(Лево+десната Страна)
Карактеристики :
1. 100% сосема нов,никогаш не се користи
2. Премиум Материјал : Квалитет АБС материјал. Со напредна технологија и елаборирање на изработка
3. Добро Fitment : 3 D Моделирани врз основа на вистински автомобил. Строги фабрика инспекција
4. Огледало поклопецот се дизајнирани за секој конкретен возило и се вклопуваат совршено
5. Сите наши производи се гел-обложени и високо прегледано пред превозот
6. Својот препознатлив облик ќе го поставите вашиот автомобил за разлика од слични модели. Евтини и лесно да го инсталирате, за малку време и пари можете да се подобри вашиот автомобил е изгледот и перформансите
7. Директно замени,e asy Инсталација. Се движат надвор вашата оригинална огледало покритие и да ја инсталирате оваа капи на
Инсталации : Завртете го ретровизор објективот на својот најголем агол, ги тргнеме на леќа со држење една страна на неа за Користење на врана плоча на unclench две токи ги тргнеме на оригиналниот огледало покрие ups, да се Стави нов огледало покрие капи директно на инсталацијата позиција и притиснете го се додека седи во тока Стави огледало леќа назад со цел во тока сајт ве Молиме да ни помогне да ја потврди компатибилноста пред испраќањето на пратката надвор , бидејќи таму ќе имаат некои различни модел на возило во секоја земја . Ви благодариме! Големина и Форма Детали :
**Важно Прашање Превозот
* Ние нудиме бесплатен превозот за нашиот производ, производ ќе ви биде доставен од нашата HK магацин, ETA нормално помеѓу 19-27 работни дена без online следење, па ако треба производот итна, ве молиме изберете Забрзана Испорака со АУ$5.99 обвинет од страна пост услуга, ETA нормално помеѓу 8-10 работни денови со полно онлајн следење во прилог, тоа е целосно ваш избор, но ние guaratnee 100% за испорака и испорака методи, за разлика само меѓу испорака временска рамка. Ако одберете бесплатен превозот, ние се претпостави што се читаат и се согласија со нашите испорака термин и политика. Ве молиме имајте во предвид Експедитивни услуги Прва Класа Воздухопловната само avi за регионот купувачот во Австралија, велика БРИТАНИЈА и сад. Ви благодариме
* Ви благодариме за вашето трпение!!
**Начин На Плаќање
Плаќањето мора да се населите во рок од 3 дена од денот на аукција крајот или ве молиме да не известите ако има повеќе објекти.
Ако сте наддавање за повеќе предмети, ве молиме игнорира автоматски потсетници за плаќање на индивидуални објекти.

боја:
Сребро.
Тип На Објект:
Огледало & Опфаќа
Модел Година:
200-
Објектот Висина:
25cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
1.5kg
Специјални Функции:
Замена
Име На Модел:
10001
Објектот Ширина:
25cm
Објектот Дијаметар:
25cm
Објектот Должина:
30cm
Бренд Име:
Savanini
Материјал Тип:
ABS

Слична стока во категоријата..