• Намалена цена
  • Ново
2 Бои Мултифункционален Чистење Алатки Дома Користи Вода Спреј Четка За Различни Видови На Подот Домаќинство Кат Пад На Превозот
zoom_in

2 Бои Мултифункционален Чистење Алатки Дома Користи Вода Спреј Четка За Различни Видови На Подот Домаќинство Кат Пад На Превозот

DEN 870.00 1087.68

Износот
check Това е достапна


Животната средина Вода Дома се Користи Спреј Четка р Чистење Алатки
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет.
Одличен помошник за чистење на дом или канцеларија!.
Активирањето е краток и qiuck кои помагаат да се спреј за чистење на мензи во флеш без потребната опрема.
Тоа може да биде лесно да се користи од страна на Возрасни или Деца.
Штедење енергија за да се носат тешки pail и трошиме многу на вода.
Строго се Препорачува за луѓе кои имаат болки во грбот или стари луѓе.
Спецификации :
Боја : Зелена
Објектот Големина : 40*12*125cm
Пакет Големина : 55×14×10 CM
Количина : 1 buc
Пакет се вклучени :
1 x Спреј Четка (додаток вклучувајќи четка рачки, шише, 1 четка подлога,моб главата,зајакнување бар)
Клиенти Повратни Информации :

Дехидратација Го Оценувате:
60% -70%
Апсорпција:
Тип:
се справи со прекинувач
Број На Модел На:
ZK1323303
Бренд Име:
PREUP
Обликот:
правоаголник
Се Справи Со Тип:
Телескопски
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Четка Род Товарот:
Пол Материјал:
Алуминиум
Mophead Количина:
1
Материјал:
Microfibre Ткаенина
Wringing Метод:
Лизгање тип
Пареа На Вредноста На Функцијата:
No
Тежина:
Глава форма:
правоаголник
Пакување:
Со 1 Mophead
Четка Главата Материјал:
Microfibre Ткаенина
боја:
зелена, сина

Слична стока во категоријата..