• Намалена цена
  • Ново
Лето Костим За Капење, Анти-Светло Рамна Агол Спортски Јога Панталони Drawstring Монистра Безбедност Плажа Weat Нови Пристигнување
zoom_in

Лето Костим За Капење, Анти-Светло Рамна Агол Спортски Јога Панталони Drawstring Монистра Безбедност Плажа Weat Нови Пристигнување

DEN 347.00 428.16

Износот
check Това е достапна


големина на Половината висина S 66cm/26 60cm/23.5 М 70cm/27.5 62cm/24.5 L 74cm/29 64cm/25.3 XL 78cm/30.7 66cm/26 Материјал : 80% Најлон 20 Најлон се Добри breathability, Добра прецизност, Висока еластичност Погоден за : одбојка на плажа, базен, сурфање, нуркање топла пролет костими за капење, рафтинг, плажа одмор, крајбрежен игра погодна за Европа, Северна Америка, Јужна Америка, Југоисточна Азија, Североисточниот Азија, Блискиот Исток, Африка

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Шорцеви
Спорт Тип:
јога
Материјал:
Најлон,Полиестер,
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
A47
Пол:
Жените
Бренд Име:
Aolikes
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации

Слична стока во категоријата..