• Намалена цена
  • Ново
2018 Јога Поставите Жените Спортски Градник Секси Притисни До Салата Дише Фитнес Работи Облека Тренингот Спорт Костими За Жените Capris
zoom_in

2018 Јога Поставите Жените Спортски Градник Секси Притисни До Салата Дише Фитнес Работи Облека Тренингот Спорт Костими За Жените Capris

DEN 410.00 525.60

Износот
check Това е достапна


2016 Година Јога Поставите Жените Спортски Градник Секси Притисни До Салата Дише Фитнес Работи Облека Тренингот Спорт Костими За Жените Capris
2016 Година Јога Поставите Жените Спортски Градник Секси Притисни До Салата Дише Фитнес Работи Облека Тренингот Спорт Костими За Жените Capris
2016 Година Јога Поставите Жените Спортски Градник Секси Притисни До Салата Дише Фитнес Работи Облека Тренингот Спорт Костими За Жените Capris 2016 Година Јога Поставите Жените Спортски Градник Секси Притисни До Салата Дише Фитнес Работи Облека Тренингот Спорт Костими За Жените Capris
2016 Година Јога Поставите Жените Спортски Градник Секси Притисни До Салата Дише Фитнес Работи Облека Тренингот Спорт Костими За Жените Capris
Карактеристики :
1. Трајни ,Анти Деформација
2. Поместена Дизајн Совршено Тело Форма
3.Безжични , Водат и Високо Квалитетни Материјали Многу Удобност Да се Носат
4. Брз Сува и Дише.
Специфики :
Материјал : Spandex + Најлон
Бои : Виолетова/Сино/Роуз Црвена/Зелена
Спорт : Велосипедизам/Кампување/Отворено/Работи/Џогирање/Фитнес/Тренингот/Јога
Градник Покриеност : Целосна Покриеност Градник
Поддршка Тип : Жица За Слободни
Подлога : Поместена
Димензии :
Под Биста Биста Одговара За
S 64-68cm/25.19"-26.77" 67-73cm/26.37"-28.74" 70 BCD 75 B
М 69-72cm/27.16"-28.34" 74-78cm/29.13"-30.70" 75 BCD 80 B
L 73-77cm/28.74"-30.31" 79-85cm/31.10"-33.45" 80 BCD 85 B
Панталони Една Големина :
Половината : 60-68cm/23.62"-26.77" Должина : 78cm/30.70" Ткаенината : 24cm/9.44"
Пакетот Вклучува : 1 X женски Спортски Градници + Панталони

Големина:
S, M, L
Спорт Тип:
јога
Функција:
Дише,Анти-Навремено
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Бренд Име:
Balight
Шаблон Тип:
Крпеница
Материјал:
Памук Мешавини
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации

Слична стока во категоријата..