• Намалена цена
  • Ново
Виткање Јога Мат Гимнастика Мат 4mm Подлога за Вежбање Не се Лизга Телесната Тежина Водоотпорен Спорт Мат Вежби Влага-доказ Подлога
zoom_in

Виткање Јога Мат Гимнастика Мат 4mm Подлога за Вежбање Не се Лизга Телесната Тежина Водоотпорен Спорт Мат Вежби Влага-доказ Подлога

DEN 459.00 527.52

Износот
check Това е достапна


Опис :
Сосема нов и висок квалитет
Преносни и лесни
Издржливи и практична
Мека текстура, добар анти-шок ефект
Мала светлина, по волумен со ранец може да биде лесно да се врши
Меки и удобни и флексибилни, не се плаши од ултравиолетова светлина
Зголемена, во однос на другите брендови со материјал, потешки доволно, подобар квалитет, потрајни
Затворена stomata, не-абсорбента, водоотпорен и влага подобро
Проширување на должината на дизајн, да се подобри можноста за вежбање, така што целото тело порелаксирана и темелно
Материјал : ЕВА
Боја : Виолетова
Големина на : 173*60*0.4 cm
Бруто тежина : 243g
Спецификации :
Преносни и лесни
Издржливи и практична
Добар анти-шок ефект
Меки и удобни и флексибилни
Проширување на должината на дизајн
Не-абсорбента и водоотпорен и влага-доказ
Пакет Се Вклучени :
1 x Јога Мат
Забелешки :
Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm грешка, поради прирачник за мерење.
Ве молиме да остават порака пред да даваат лоши коментари, ако производи имаат одредени проблеми.
Ви благодариме за вашето разбирање.

Должина:
173cm*61cm
Број На Модел На:
јога мат
Дебелина:
4 мм (Постар Тип)
Бренд Име:
TTCZ
Материјал:
ЕВА

Слична стока во категоријата..