• Намалена цена
  • Ново
Топла Масажа, Јога Мат, Шарени Пластични Камената Подлога Здравје Патот Фитнес Massager Подлога Акупунктура Cobblestone се Релаксираат Јога Мат 175*35cm
zoom_in

Топла Масажа, Јога Мат, Шарени Пластични Камената Подлога Здравје Патот Фитнес Massager Подлога Акупунктура Cobblestone се Релаксираат Јога Мат 175*35cm

DEN 432.00 719.04

Износот
check Това е достапна


Топла Масажа, Јога Мат, Шарени Пластични Камената Подлога Здравје Патот Фитнес Massager Подлога Акупунктура Cobblestone се Релаксираат Јога Мат 175*35cm
Бренд : YHSBUY
Точка Име : Еден Јога Душеци
Големина : 175 см * 35 cm
Истакнува : не се лизга、на n-токсични、еко-пријателски、 tastless、добар истрајност и durality итн.

Материјал:
TPE
Бренд Име:
YHSBUY
Број На Модел На:
44
Дебелина:
8 mm (Почетно)
Должина:
175*35
функција 1:
Здрава Нога Масажа Мат Подлога Перница Пластични Прошетка Камен Плоштад
Карактеристика 2:
Кинески Здравствени Нога Massager Перница
функција 3:
Обоени Пластични Прошетка Камен Тепих Намалување На Стресот И Олеснување Вратот Назад
карактеристика 4:
Нога Масажа Мат Massager Пластични Камената Подлога Здравје Патот Фитнес
Карактеристика 5:
Јога Вежби Влошки Масажа Душеци
Функција 6:
Одење Тепих Акупунктура Масажа 175*35cm
Карактеристика 7:
Шарени Пластични Нога Масажа Подлога
Функција 8:
Дебела Не Се Лизга Breathability Мат За Фитнес Салата Спорт
Карактеристика 9:
Животната Средина Невкусна Colchonete Фитнес Гимнастика Мат
Карактеристика 10:
Јога мат 5mmExtra Дебели Висока Густина Анти-Солза Вежба Јога Мат

Слична стока во категоријата..