• Намалена цена
  • Ново
(Јакна+Вест+Панталони)2018 пролет нови пристигнување Мажите мода причинско-костуми за Мажи Тенок Одговара бизнис свадба Одговараат мажи класичен одговара
zoom_in

(Јакна+Вест+Панталони)2018 пролет нови пристигнување Мажите мода причинско-костуми за Мажи Тенок Одговара бизнис свадба Одговараат мажи класичен одговара

DEN 4356.00 7920.00

Износот
check Това е достапна

Почитувани Клиенти : Добредојдовте на нашата продавница Посакуваме да имате пријатен шопинг време ! ! ! Пред ставање на ред, ќе мора да проверите следниве шопинг совети, така што ќе имаат успешен шопинг искуство : 1. Големина : Ова е Азија големина, околу 2 големина помала од НАС/Европски големина. 2. Повратни информации е многу важно за нас, ве молиме љубезно ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации.Ако ви се исполнат никакви проблеми,ве молиме обидете се да контактирате со нас,ние сме мило да ви помогне да се справи било каков проблем 3. Ние ќе брод надвор парцела во 3-7 дена по paymen ве Молиме забелешка вашата тежина висина кога местото цел ако не сте сигурни за вашата големина Не може да биде 1-3cm разликата 1 инч=2.54 см 1cm=0.39 инчен стока код : 1035 P280
Опис Големина
Прирачник Мерка. Постојат можеби 2-3cm грешка. Ако не можете да ја одредите големината,ве молиме оставете порака во редот на вашата висина и тежина , јас ќе ви дадам совет.
Азија Големина
(cm)
Рамо
Биста
(cm)
Должина
(cm)
Sleeve
(cm)
S
40
90
68
59
М
41
94
69
61
L
42.5
98
70
62
XL
44
102
71
63.5
2 XL
45.5
106
72
65
3 XL
47
110
73
65.5
4 XL
48.5
114
74
68
5 XL
6 XL
1in=2.54 см Азија големина е мал една големина од Европа и Америка.
Ако не знаете како да се избере големина.можете да ни кажете вашата висина и тежина и градите .обемот,ние ќе ви обезбедиме со точни совети.
Големина Спецификација : (панталони)
Прирачник Мерка. Постојат можеби 2-3 cm грешка.
Ако не можете да ја одредите големината, ве молиме оставете порака во ред
на вашиот половината, јас ќе ви даде совети
Азија големина
Должина(cm)
Половината(cm)
Хип(cm)
Нога(cm)
S
102
73
М
105
76
L
107
79
XL
109
82
2 XL
113
85
3 XL
114
88
4 XL
114
91
5 XL
115
94
Големина Спецификација : (Вест)
Прирачник Мерка. Постојат можеби 2-3 cm грешка.
Ако не можете да ја одредите големината, ве молиме оставете порака во ред
на вашиот половината, јас ќе ви даде совети
Големина
Должина(cm)
биста(cm)
Хип(cm)
S
63
84
М
64
84
L
66
88
XL
67
94
2 XL
68
94
3 XL
69
98
4 XL
70
102
5 XL
71
114
Ние ги користиме Азија големина за две или три големина помала од НАС/Евра големина НАС XS=Азија М НАС S=Азија L НИ M=Азија XL НИ L=Азија XXL НИ XL=Азија XXXL НИ XXL=Азија XXXXL НИ XXXL=Азија XXXXXL Ние ќе брод надвор парцела во 3-7 дена по paymen ве Молиме забелешка вашата тежина висина кога местото цел ако не сте сигурни за вашата големина Не може да биде 1-3cm разликата 1 инч=2.54 см 1cm=0.39 инчен

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Материјал:
Волна,Памук
Број На Модел На:
P240
Стил:
Формално
Пред Стил:
Станот
Затворање Тип:
Еден Гради
Бренд Име:
GUIXIANG
Панталона Затворање Тип:
Копчето Летаат
Одговара Тип:
Слаби
Облека Должина:
Редовни

Слична стока во категоријата..