• Намалена цена
  • Ново
2018 Мода Custom 3 Еез Венчаница Mens Италијански Одговараат Флорални Палто Masculino Секојдневен Одговара На Тенок Одговара Tuxedo Црвено Жолта Сина
zoom_in

2018 Мода Custom 3 Еез Венчаница Mens Италијански Одговараат Флорални Палто Masculino Секојдневен Одговара На Тенок Одговара Tuxedo Црвено Жолта Сина

DEN 4300.00 5375.52

Износот
check Това е достапна


Големина : M,L,XL,XXL
големина М е слично како нас големина XS
големина L е слично како нас големина S
големина XL е слично како нас големина M
големина XXL е слично како нас големина L
напомена :
1 pls се разгледа детално големина пред да се купи.
2 Pls се разбере дека рачно мерење имаат 2-3 cm за грешка
3 Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.
'

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Пред Стил:
Станот
Број На Модел На:
00000
Бренд Име:
loldeal
Стил:
Повик
Одговара Тип:
Слаби
Материјал:
Памук
Панталона Затворање Тип:
Копчето Летаат
Затворање Тип:
Еден Гради
Облека Должина:
Редовни
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
1.55kg (3.42lb.)
Пакет Големина:
20cm x 10cm x 10cm (7.87in x 3.94in x 3.94in)

Слична стока во категоријата..