• Намалена цена
  • Ново
2017 нова пролет и есен стил мажите одговара високо-квалитетни бизнис секојдневен тенок plaid директно машки костум(Јакна и Панталони) S-3XL
zoom_in

2017 нова пролет и есен стил мажите одговара високо-квалитетни бизнис секојдневен тенок plaid директно машки костум(Јакна и Панталони) S-3XL

DEN 3416.00 6326.40

Износот
check Това е достапна


Почитувани Клиенти :
Добредојдовте на нашата продавница!!!
Посакуваме да имате пријатен шопинг време.
Пред ставање на ред, ќе мора да проверите следниве шопинг совети, така што ќе имаат успешен шопинг искуство.
Забелешки :
1. Големина : Ова е Азија големина, околу 2 големина помала од НАС/Европски големина.
2. Боја : Различни компјутер на екранот може да се прикаже различни бои, дури и ако тоа е на иста боја. Па ве молиме да се овозможи разумна боја разлика.
3. Повратни информации е многу важно за нас, ве молиме љубезно ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации. Ако ви се исполнат никакви проблеми, ве молиме обидете се да контактирате со нас, ние сме мило да ви помогне да се справи со никакви проблеми.
4. Ние ќе ги испрати надвор парцела во 3-7 дена по уплатата. Ве молиме забелешка вашата тежина и висина кога местото цел ако не сте сигурни за вашата големина. Таму може да се 1-3cm грешка (1 инч=2.54 см 1cm=0.39 инчен). Стоката код : 17105 AP220.
Големина Опис(Јакна)
Прирачник Мерка. Таму може да биде 2-3cm грешка. Ако не можете да ја одредите големината, ве молиме оставете порака во редот на вашата висина и тежина, јас ќе ви дадам совет. Ви благодариме!
Азија Големина
Рамо(cm)
Биста(cm)
Половината(cm)
Должина(cm)
Ракав(cm)
S
42
94
84
68
59.5
М
43.5
97
88
69
61.0
L
45.5
100
92
71
62.5
XL
46.5
104
94
73
63
XXL
47.5
108
100
74
64
XXXL
48.5
112
104
76
66
1in=2.54 см. Азија големина на мала големина, отколку во Европа и Америка.
Ако не знаете како да изберете големина. Можете да ни кажете вашата висина, тежина и биста на обемот, ние ќе ви обезбедиме со точни совети.
Големина Опис(Панталони)
Прирачник Мерка. Таму може да биде 2-3cm грешка. Ако не можете да ја одредите големината, ве молиме оставете порака во редот на вашата висина и тежина, јас ќе ви дадам совет. Ви благодариме!
Азија Големина
Половината (cm)
Хип(cm)
Должина(cm)
Бедрото (cm)
нога отворање (cm)
S
73
95
107
53
37
М
77
96
108
57
38
L
80
100
109
59
39
XL
83
104
110
60
40
XXL
90
106
112
61
41
XXXL
97
108
114
62
42
1in=2.54 см. Азија големина на мала големина, отколку во Европа и Америка.
Ако не знаете како да изберете големина. Можете да ни кажете вашата висина, тежина и биста на обемот, ние ќе ви обезбедиме со точни совети.
СТР AYMENT

Ние го прифатат плаќање и преку ЗАЧУВАМ само. Ако имате било каков проблем во врска со плаќањето, ве молиме испратете е-пошта до нас или Ali Express да побарате помош. Ви благодариме.
ПРЕВОЗОТ

Ние Брод на производите во светот во рок од 7 работни дена (по приемот расчисти исплата) со оглед на изработка на време, како на мерењето.
Повеќето земји се за БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ од Кина Пост Воздух Mail, откако ние брод на предмети ние ќе ви обезбедиме со следење на број.

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Пред Стил:
Станот
Материјал:
Ацетат,Spandex,Микрофибер
Стил:
Повик
Број На Модел На:
17105APC220 (Јакна и Панталони)
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Затворање Тип:
Еден Гради
Одговара Тип:
Директно
Бренд Име:
GUIXIANG
Облека Должина:
Редовни
Сезоната:
Пролет, есен зима
Големина:
S M L XL XXL 3XL
боја:
Светло-сива боја Темно-сива
Основниот стил :
бизнис неврзан
Шема:
Мрежа
Времето на пазарот:
2017

Слична стока во категоријата..