• Намалена цена
  • Ново
2017 Нова Барокна Гроздобер Жени, Девојки Кристал Декорација Очила За Сонце Ретро Кристал Очила За Сонце Лето Плажа Партија Очила Подарок
zoom_in

2017 Нова Барокна Гроздобер Жени, Девојки Кристал Декорација Очила За Сонце Ретро Кристал Очила За Сонце Лето Плажа Партија Очила Подарок

DEN 406.00 614.40

Износот
check Това е достапна


Производ Слики

рамка боја:
Пинк
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Леќа Ширина:
5.5 cm
Број На Модел На:
R9
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,Поларизирана
Стил:
Мачка Очи
Леќи Материјал:
Стакло
Бренд Име:
BaLoKe
Рамка Материјал:
Пластични
Леќа Висина:
5cm

Слична стока во категоријата..