• Намалена цена
  • Ново
TUZENGYONG Жените Бренд Дизајнер очила за сонце PC Рамка Гроздобер Девојки Oculos De Sol Поларизирана Возење очила со Со Случајот T852
zoom_in

TUZENGYONG Жените Бренд Дизајнер очила за сонце PC Рамка Гроздобер Девојки Oculos De Sol Поларизирана Возење очила со Со Случајот T852

DEN 422.00 767.52

Износот
check Това е достапна


Превозот : Ние ќе го организира превозот за вас во 3 работни дена по исплата е расчисти . Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Објектот обично доаѓа 30-90 дена од воздух mail.Ако ви треба EMS да брод вашата предмети, ве молиме контактирајте со нас на прво место.Предмети, вообичаено, пристигнуваат во 5-7 дена од ЕМС. Покрај тоа,Меѓународните превозот бара повеќе комплицирано превозот процедури (како на пример, двете земји царинските транзит станици и др.), тоа веројатно ќе потрае подолго време за вашите елементи за да се дојде до крајната дестинација. Ако не го добиете вашиот објект над 60 дена,pelase контактирајте со нас.Ние ќе ви помогнат да се реши прашањето.Ви благодариме за вашето разбирање. Повратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !! 2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. 3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме! Политика на враќање : Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука. Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот. Контакт со нас : Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме ! Ви благодариме за вашата поддршка !!! ние ќе направиме подобро!!!

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Оптички Леќи Атрибут:
Photochromic,Анти-Рефлективен,Поларизирана,UV400
Број На Модел На:
T852
Пол:
Жените
Леќа Висина:
50mm
Леќа Ширина:
60mm
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
TUZENGYONG
Леќи Материјал:
Пластични
Рамка Материјал:
Пластични
Стил:
овална
Леќа својства:
UV400 UVB HD Поларизирана
квалитет:
AAAAA+
Апликации:
празник подароци

Слична стока во категоријата..