• Намалена цена
  • Ново
Модни очила за сонце Мажите Луксузен Бренд Designe Eyewear Риболов Возење Сонце Очила Нијанси Oculos Gafas Де Па Очила 0964WD
zoom_in

Модни очила за сонце Мажите Луксузен Бренд Designe Eyewear Риболов Возење Сонце Очила Нијанси Oculos Gafas Де Па Очила 0964WD

DEN 519.00 926.40

Износот
check Това е достапна


Бренд Име:
LAOKE
Стил:
Плоштад
Оптички Леќи Атрибут:
UV400
Рамка Материјал:
Легура
Пол:
Мажи
Одделот За Името:
Возрасни
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Висина:
47mm
Леќа Ширина:
61MM
Број На Модел На:
0964
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Име:
очила за сонце мажи
Функција:
100% UV400 Заштита Од Штетните UVA/UV
очила за сонце стил:
Мода,Ретро,Стилски,Гроздобер,На Отворено
Рамка Функција:
Удобно Стилски
квалитет:
Висок Квалитет, Горниот Крај ,Луксуз
Дизајнер:
дизајнер очила за сонце
Погодна прилика:
Возење,Забава,На Патување,На Шопинг,Риболов
Очила за сонце погоден за лице:
Овална/Рунда/Квадратен облик,сите се соочуваат со
Продажба На Начин:
Мало И Трговија На Големо
Нето тежина:
23.7 g

Слична стока во категоријата..