• Намалена цена
  • Ново
Срцето Очила За Сонце Жените Гроздобер Дами Пинк Очила Со 2018 Нов Бренд Дизајнер Транспарентен Очила Партија Eyewear
zoom_in

Срцето Очила За Сонце Жените Гроздобер Дами Пинк Очила Со 2018 Нов Бренд Дизајнер Транспарентен Очила Партија Eyewear

DEN 288.00 575.04

Износот
check Това е достапна


Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Пол:
Жените
Леќа Ширина:
52mm
Стил:
Rimless
Леќи Материјал:
Пластични
Леќа Висина:
55мм
Број На Модел На:
S8018
Бренд Име:
Був Град
Одделот За Името:
Возрасни
Оптички Леќи Атрибут:
UV400
Рамка Материјал:
Пластични

Слична стока во категоријата..