• Намалена цена
  • Ново
2018 Mens Поларизирана Ден Ноќ Возење очила за сонце Мажите Бренд Дизајнер Жолта Зелена леќа Жените Возење очила со Очила Анти-Отсјај
zoom_in

2018 Mens Поларизирана Ден Ноќ Возење очила за сонце Мажите Бренд Дизајнер Жолта Зелена леќа Жените Возење очила со Очила Анти-Отсјај

DEN 426.00 710.40

Износот
check Това е достапна


Превозот :
Ние ќе го организира превозот за вас во 3 работни дена по исплата е расчисти . Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Објектот обично доаѓа 30-90 дена од воздух mail.Ако ви треба EMS да брод вашата предмети, ве молиме контактирајте со нас на прво место.Предмети, вообичаено, пристигнуваат во 5-7 дена од ЕМС. Покрај тоа,Меѓународните превозот бара повеќе комплицирано превозот процедури (како на пример, двете земји царинските транзит станици и др.), тоа веројатно ќе потрае подолго време за вашите елементи за да се дојде до крајната дестинација. Ако не го добиете вашиот објект над 25 дена,pelase контактирајте со нас.Ние ќе ви помогнат да се реши прашањето.Ви благодариме за вашето разбирање.
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот.
За нас :
Ние имаме професионална накит дизајн тим со богато искуство инженер во накит дизајн поле. . Имаме десетици обработка на фабрика за нашата услуга.Ние можеме да ви ги понудиме најдобрите производи со добар трговија на големо цена.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!! ние ќе направиме подобро!!!

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Оптички Леќи Атрибут:
Анти-Рефлективен,Поларизирана,UV400,од Тебе
Стил:
Пилот
Леќа Висина:
49mm
Леќа Ширина:
58mm
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
T209
Бренд Име:
TUZENGYONG
Леќи Материјал:
Пластични
Рамка Материјал:
Пластични
Леќа:
UV400.UVB. hd Поларизирана
Апликации:
Спортски движење. Слободно време. туризам. диск. риболов
Атрибути:
мажи жени

Слична стока во категоријата..