• Намалена цена
  • Ново
MX 2018 Нов бренд Пилот поларизирани очила за сонце мажите очила за сонце frameless мода отворено очила за сонце Мажите возење очила
zoom_in

MX 2018 Нов бренд Пилот поларизирани очила за сонце мажите очила за сонце frameless мода отворено очила за сонце Мажите возење очила

DEN 687.00 1296.00

Износот
check Това е достапна


Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Број На Модел На:
M171
Оптички Леќи Атрибут:
Анти-Рефлективен,Поларизирана,UV400
Леќи Материјал:
TAC
Стил:
Пилот
Леќа Висина:
50mm
Леќа Ширина:
60mm
Рамка Материјал:
Алуминиум Магнезиум
Бренд Име:
М. Х
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи

Слична стока во категоријата..