• Намалена цена
  • Ново
YOOSKE Женска Мала Мачка Око, очила за сонце за Жените Класичен бренд Дизајнер Овална Метални Нозе Cateyes Сонце Очила Женски Машки Нијанси
zoom_in

YOOSKE Женска Мала Мачка Око, очила за сонце за Жените Класичен бренд Дизајнер Овална Метални Нозе Cateyes Сонце Очила Женски Машки Нијанси

DEN 478.00 868.80

Износот
check Това е достапна


Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Рамка Материјал:
Легура
Број На Модел На:
TYJ777
Пол:
Жените
Бренд Име:
yooske
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,UV400
Леќа Висина:
32-милиметри
Леќи Материјал:
Пластични
Стил:
Мачка Очи
Леќа Ширина:
49mm
Одделот За Името:
Возрасни
ZK:
4546

Слична стока во категоријата..