• Намалена цена
  • Ново
Guztag Жените Сонце Очила TR90 Поларизирана UV400 Леќа Луксузни Дами Дизајнер очила за сонце Eyeware За Жените Женски
zoom_in

Guztag Жените Сонце Очила TR90 Поларизирана UV400 Леќа Луксузни Дами Дизајнер очила за сонце Eyeware За Жените Женски

DEN 599.00 1050.24

Износот
check Това е достапна


Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Леќа Ширина:
64mm
Оптички Леќи Атрибут:
Анти-Рефлективен,Поларизирана,UV400
Леќа Висина:
62mm
Број На Модел На:
G3025
Стил:
Пеперутка
Пол:
Жените
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Бренд Име:
GUZTAG
Рамка Материјал:
Пластични Титаниум
Одделот За Името:
Возрасни

Слична стока во категоријата..