• Намалена цена
  • Ново
Адвокатско Жолта Ноќ Спортски Очила За Сонце Мажи Жени Бренд Дизајнер Гроздобер Отворено Спортски Возење Сонце Очила За Тебе Леќа Очила
zoom_in

Адвокатско Жолта Ноќ Спортски Очила За Сонце Мажи Жени Бренд Дизајнер Гроздобер Отворено Спортски Возење Сонце Очила За Тебе Леќа Очила

DEN 285.00 475.20

Износот
check Това е достапна


Очила За Сонце Mens Жолта Ноќ Спортски Очила За Сонце Мажи Жени Бренд Дизајнер Гроздобер Отворено Спортски Возење Сонце Очила За Тебе Леќа Очила

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Висина:
45mm
Број На Модел На:
ZZ39
Стил:
очила
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Оптички Леќи Атрибут:
UV400,од Тебе
Леќа Ширина:
70MM
Рамка Материјал:
Пластични
Бренд Име:
GUANGDU
Бои:
Кафеава,Црна,Бела
Стил:
спорт очила за сонце мажите велосипедизам
Тип:
возење очила за сонце
Производ Функција:
100% UV400 Заштита Од Штетните UVA/UVB Зраци
Употреба Предмет:
Купување,Забава,Патувања,Т Шоу,На Отворено,Возење
Погоден За Лице:
Тркалезно Лице,Долго Лицето,Плоштад Лице,Овална Лице

Слична стока во категоријата..