• Намалена цена
  • Ново
Гроздобер Мали Овална очила за сонце Жени Мажи Ретро Злато Црвено Сонце Очила со UV400 Steampunk Очила Панк Нијанси Oculos 673 WarBLade
zoom_in

Гроздобер Мали Овална очила за сонце Жени Мажи Ретро Злато Црвено Сонце Очила со UV400 Steampunk Очила Панк Нијанси Oculos 673 WarBLade

DEN 335.00 558.24

Износот
check Това е достапна


Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Испорака : 1)Ние ќе брод редоследот по 3 работни дена и според времето на исплата, ве молиме да обрнете во време откако ќе го порачаат. 2)Ние Брод на Светот со кина, воздухот mail , EMS и курирската служба DHL. 3)пратката ќе стигне до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена. ( Некои земји можеби ќе треба подолго ) 4)времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. 5)Предметите ќе пристигне во врска 15-45 дена по испорака( Бразил 60 дена),па ве молиме да не се отвори спор пред испораката.Ве молиме контактирајте со нас ако предметите не можат да пристигнат во испорака,ние ќе се прошири и на испорака. Гаранција и Гаранција : *Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. *Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. *Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу увоз за нас .Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ако верувате имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти negtive повратни информации.Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.

Бренд Име:
WarBLade
Стил:
очила
Оптички Леќи Атрибут:
UV400,Анти-Рефлективен
Рамка Материјал:
Легура
Пол:
Мажи
Одделот За Името:
Возрасни
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Висина:
30мм
Леќа Ширина:
50mm
Број На Модел На:
@A673
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
брза испорака:
Обично во 48 часа
Употреба:
Точка за Надвор, Купување ,Забава ,Патувања,Т Шоу,Отворено Возење
Леќа Функција:
100% UV400 Заштита Од Штетните UVA/UVB Зраци
погоден за лицето форма:
Круг ,Долго , Плоштад , Овална Лице
Производ Функција:
100% UV400 Заштита Од Штетните UVA/UVB
Соработуваме:
Поддршка Капка Шпедиција, Трговија На Големо И Мало

Слична стока во категоријата..