• Намалена цена
  • Ново
Моден леопард Дама очила за сонце Метал Половина Рамка круг Сонце очила за Жени Мажи Гроздобер Нијанси UV400 Gafas
zoom_in

Моден леопард Дама очила за сонце Метал Половина Рамка круг Сонце очила за Жени Мажи Гроздобер Нијанси UV400 Gafas

DEN 174.00 217.92

Износот
check Това е достапна


Бренд Име:
HAPTRON
Стил:
Полу-Rimless
Оптички Леќи Атрибут:
UV400,Анти-Рефлективен
Рамка Материјал:
Пластични
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Висина:
51mm
Леќа Ширина:
60mm
Број На Модел На:
YJ-JR-66112
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear

Слична стока во категоријата..