• Ново
HeyModel Вештачки Скелет Модел со Една страна се Насликани Мускулите
zoom_in

HeyModel Вештачки Скелет Модел со Една страна се Насликани Мускулите

DEN 3120.00

Износот
check Това е достапна


Информации за производот и Карактеристики :
За Hey Model :
Hey Model Медицинска Техника Група е основана во 1993 година. Во моментов, маркетинг центар во Шангај опфаќа 1500 метри квадратни и производство база во високо-технолошки развој област дури и опфаќа повеќе од десет илјади квадратни метри. Heymodel разви до високо-технолошки претпријатија со нејзиното сопствено истражување и развој, производство, продажба и сервисирање на системот.
Hey Model производ опфаќа 9 серија а повеќе од 1000 видови, на пример : медицински итен случај, дијагноза, клиника, медицински сестри, жената и детето, анатомија, традиционалната Кинеска медицина, stomatology и примерок дел.Бидејќи Меѓународните Трговски Оддел основана во 2005 година, производи се извезуваат во речиси 80 земји и региони, и во неколку наврати го освои понудата на Обединетите Нации.
Hey Model е призната од страна на меѓународниот пазар и го освои чест за Кина. Ние би сакале да соработуваме со стари и нови пријатели дома и во странство да се развие рака во рака. Ние ќе се направи сите напори да им служи на медицинска едукација и да се направи повеќе исклучителен придонес за здравјето на човекот.

Бренд Име:
heymodel
Напон:
110v
Број На Модел На:
HM-022004
Име:
Вештачки Скелет Модел со Една страна се Насликани Мускулите
Модел:
HM-022004
боја:
Бело и Црвено
Големина:
1
Материјал:
ПВЦ
Пакет:
кориснички
Нето тежина:
2.2 kg

Слична стока во категоријата..