• Намалена цена
  • Ново
LWONG Минималистички Уво Пирсинг Tragus Хеликс ' Рскавица Обетки 925 Фунта Sliver Мала Топка Huggie Обрачот Обетки 8мм 10мм 12mm
zoom_in

LWONG Минималистички Уво Пирсинг Tragus Хеликс ' Рскавица Обетки 925 Фунта Sliver Мала Топка Huggie Обрачот Обетки 8мм 10мм 12mm

DEN 100.00 142.56

Износот
check Това е достапна


1,Минималистички Уво Пирсинг Tragus Хеликс ' Рскавица Обетки Sliver Мала Топка Huggie Обрачот Обетки 8мм 10мм 12mm
2,Материјал : сребрен
3,Заврши : сјајна полиран
4, Мерење : 8мм, 10мм, 12mm
5,Тема : Мали шарки обрачот обетки во сребро. Овие едноставни секојдневни обрачот обетки карактеристики на високо полиран површина која го рефлектира
светлината и додава блескава талент за вашиот секојдневен стил.
Уво пирсинг се совршен начин за да се префрлите до вашиот изглед без да инвестираат во постојаноста на тетоважа.
Без разлика дали сакате нежен studs или изјава накит, додавање на earring на својата редовна убавина поглед може да го направи сите разликата.

Метална боја:
8мм, 10мм, 12mm
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Бренд Име:
Peri'sBox
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Големина (Должина * Ширина):
6mm*6mm /8мм*8мм /10мм*10мм/ 12mm*12mm
Материјал:
925 Sterling silver
Хит Стандард:
Не Алергиска
Тежина:
About 3g/Pcs
Пакување:
OPP Вреќа+Картичка
Место на Потекло:
од Кина
обетки стил:
Мали Обетки Обрачот
Обетки Функција:
'рскавицата обетки
Повод За:
Партија, Секојдневни Накит
За родово:
студ обетки за жени

Слична стока во категоријата..