• Намалена цена
  • Ново
Црна Лето Жените Кимоно Облека Bathrobe Sleepwear Женски Faux Свила Бања Gown Nightgown Pyjamas Mujer Pijama Големина S M L XL 017
zoom_in

Црна Лето Жените Кимоно Облека Bathrobe Sleepwear Женски Faux Свила Бања Gown Nightgown Pyjamas Mujer Pijama Големина S M L XL 017

DEN 442.00 902.40

Износот
check Това е достапна

Новина Кинески Жените Ноќ Облека Бања Gown Кимоно Секси долна Облека Sleepwear Nightgown Големина S M L XL XXL XXXL
Големина на Табелата ( инчи Сантиметар ) Големина на Табелата Пазувите за да пазувите Должина (Рамо до Полите) S 22.4" / 55cm 38" / 96cm М 23.2" / 59cm 38.6" / 98cm L 24.0" / 61cm 39.3" / 100cm XL 24.8" / 63cm 40.1" / 102cm XXL - - XXXL -
-
Напомена :
1. може да мало боја разлика според вашиот монитор settings
2. Ве молиме овозможи 1-2cm разлики поради прирачник measuremen

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Облека
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Бренд Име:
QIANTANG
Сезоната:
Лето
Материјал Состав:
Faux Свила , Rayon
Број На Модел На:
мојот--213
Sleeve Должина(cm):
Половина
Материјал:
Faux Свила,Rayon
Шаблон Тип:
Флорални
Ткаенина Тип:
Rayon
Материјал:
Faux Свила , Rayon
боја:
Црна,Морнарско Сина, Бела, Темноцрвена, Светло Сина, Сина, Розева, Виолетова, Злато
Големина:
S M L XL
Сезоната:
Пролет , Лето , Есен ,

Слична стока во категоријата..