• Намалена цена
  • Ново
Бебе Девојки Се Облекуваат Бебето Чипка Pettiskirt Headband Поставите Туту Здолниште Деца Се Облекуваат Новороденче Фото Проп Партија Костим Облека Роденден
zoom_in

Бебе Девојки Се Облекуваат Бебето Чипка Pettiskirt Headband Поставите Туту Здолниште Деца Се Облекуваат Новороденче Фото Проп Партија Костим Облека Роденден

DEN 461.00 922.56

Износот
check Това е достапна


симпатична децата поставува лето стил девојки облека поставите бебето чипка Headbrand чипка туту здолниште принцеза бебе девојка кошула детски kleding
1 set=1 Headbrand +1 девојки фустан
Големина на Табелата (cm) Големина Одговара на возраста Т кошула должина половината биста 1-2 T 33.5 cm 50cm 47 3-4 T 36 см 54cm 51 cm 5-6 T 38.5 cm 58cm 55cm
фустан големина : 28-30cm
Прирачник мерења на локации, може да се 1-3cm толеранција.
Како што знаете, За многу причини(defferent прикажува различни светла,и така натаму.. ),боја на слики може да не се 100% точни,но можеме да бидеме сигурни дека речиси не постои разлика помеѓу сликите и објектот.
Превозот
Предмети ќе бидат испратени во рок од 72 часа кога системот потврдена вашата нарачка (со Исклучок на викенди и државни празници). Општо земено, ние Само го прифати Кина пост регистрирани воздух mail .За САД ,ние ќе ја испрати преку E-пакет .
Проценка на превозот време со Кина Пост Воздух Mail ( Пр. земја ). Во САД : 15-25 дена. Во Европа Countrys : 15-25days. Русија : 25-40days Да Бразил : 30-50days
Услуга на клиентите
Прашање : Ако не Сте добиле пратката во времето.
Одговор : ве Молиме контактирајте со нашата служба за корисници ,што ќе ви помогне да ги следите и да знаете следење на напредокот ,или можете да ги пратите од нив во www.17track.net .
Прашање : Кога ќе се добие погрешен производи( како погрешна боја ,погрешна големина) .
Одговор : ве Молиме контактирајте со нашата служба за корисници за да се потврди ако ние треба да се испрати вистинската производ еднаш или други надоместоци мислења .
Прашање : Кога ќе се скршени /дефект производи или тоа е скршен по користење на неколку дена.
Одговор Одговор : Ние можеме да го разбереме избега производ може да направи да се чувствува вознемирено , ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници за надомест на штета мислења , ние ќе работат на тоа во 48 дена .
Прашање : Данок &Должност.
Одговор : Општо земено, ние ќе го избере како подарок опции и напиша низок износ на наредбата ,но откако на вашиот Локален обичај да морате да ја полните било кој данок , треба да се има тоа .
Ако било кој други прашања ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници.
Повратни информации
Ако сте задоволни нашите производи,ве молиме да ни даде 5-strars повратни информации. Опишани Комуникација Превозот Брзина
ФАБРИКАТА за ДИРЕКТНА ПРОДАЖБА (ОЕМ) Ние имаме свои фабрика која е специјализирана во изработка на високо квалитетни чипка/сатен romper, чипка панталони, pettiskirts, да се облекува, бебе нога warmers, и резервоарот блузи и така натаму. И постојат различни бои и нови дизајни за вас да се избере. Малите цел е прифатливо.

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M, 5T, 6T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Pullover
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Spandex
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
SMT-003
Бренд Име:
zcaynger
Outerwear Тип:
Шорцеви
Пол:
Девојки
Sleeve Стил:
Редовни

Слична стока во категоријата..